Teikiamos paslaugos

Privačiuose “Savarankiško gyvenimo namuose“ mūsų gyventojai naudojasi namų aplinka, kur vos už kelių žingsnių yra rūpestinga pagalba. Mūsų pasirinkta gyvenimo būdo įvairovė, įskaitant apgyvendinimą, asmeninę priežiūrą ir trumpalaikę priežiūrą, padeda mūsų gyventojams maksimaliai išnaudoti savo dienas patogioje, privačioje aplinkoje, kuri yra tokia aktyvi ar rami, kokią jie pasirenka. Mes dirbame kartu su gyventojais ir jų šeimomis, siekdami kurti individualias gyvenimo būdo programas, nuolat stebėti ir koreguoti programas, kad jos atitiktų besikeičiančius asmens poreikius.

Mes esame čia, kad suteiktume namus su veikla, skiriančia mūsų gyventojų psichines, fizines ir dvasines reikmes. Nesvarbu, ar ji renkasi žiūrėti filmą ant didžiojo ekrano, pasimėgauti mūsų gražiais gamtos vaizdais ar atstatyti jėgas vienoje iš mūsų sporto pamokų, mes siūlome daug pasirinkimų.

Sužinokite daugiau apie mūsų gyvenimo būdų galimybes:

Ilgalaikes ir trumpalaikes socialinės globos ir priežiūros paslaugas gali gauti asmenys nuo 18 metų, kuriems reikalinga nuolatinė priežiūra, taip pat tiems, kuriems teikiamos socialinės paslaugos į namus yra neefektyvios.

Globos namuose socialinės globos paslaugos teikiamos senjorams ir/ar asmenims su sunkia negalia, kai yra nustatyti specialūsis nuolatinės slaugos ar nuolatinės priežiūros (pagalbos) poreikiai.

Paslaugos asmeniui globos namuose gali būti teikiamos:

1. Ilgalaikės: nuo 6mėn. ir neterminuotą laikotarpį

2. Trumpalaikės: nuo 365val. per metus iki 6mėn.

               3. „Atokvėpio” : teikiamos nuo 1 val. iki 365 val. per metus.